Na ndiqni

Zvicra

Ylli shqiptar Albion Rexhaj, bombardon me projektin e ri

Më: 6 maj 2018 Në ora: 21:29
Albion Rexhaj

Shumë prej juve e njiheni kengtarin shumë të talentuar Albion Rexhaj që deri para disa kohë ka qenë kengetari i preferuari i shumë femijëve shqiptar kudo që jetojnë.

Por që mosha e ti ka filluar  të kaloj në një fazë tjeter dhe poashtu më moshën ka ndryshuar edhe prezentimin e ti prej kengetari tashme ai ka  kaluar ne fazen e nje tinejxheri ku edhe projektin e ti e ka kushtuar moshatarve të kesaj kategorie. 

Kenga dhe klipi janë një projekt profesional punë kjo e mbikqyrur nga fillimi deri ne fund nga Menaxheri i njohur LABINOT NURAJ, muzika e punuar nga një prej producenteve më të mirë NURTEEL ndersa videoklipi i punuar nga VSM dhe publikuar në kompaninë më të madhe Shqipetare në internet ArkivaShqip.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test