Na ndiqni

Zvicra

Mbrëmje humanitare në Zvicër

Nga: Mediat Shqiptare Më: 11 prill 2018 Në ora: 22:25
Mbrëmje humanitare

Në Glattbrug të Zvicrës, do të mbahet mbrëmje humanitare, e organizuar nga Shoqata Vitia dhe Sindikalistët shqiptarë në Zvicër.

Kjo mbrë mje do të mbahet me 28 prill, duke filluar nga ora 21:00.

Më poshtë njoftimi:

Të nderuara Media
Ju ftojmë që të merni pjesë në mbrëmjen humanitare që mbahen në Glattbrug, kantoni i Cyrihut, Zvicër, me datën 28 prill 2018 duke filluar nga ora 17.30 deri 21:00.
Organizatorë: Shoqata Vitia,  [Kein automatischer Alternativtext verfügbar.]  Sindikalistët shqiptarë në Zvicër
Mbrëmja do të transmetohet drejtëpërdrejt ne televizionin e Kosovës RTK, në televizionin Albswiss, televizionin PLUS si dhe në platformën www.jamatu.com
Gjithashtu ju ftojmë që të na përkrahni në informim të publikut përmes portaleve tuaja.
Përshëndetje të përzemërta në emër të komitetit organizativ:
Sheqir Berisha
P.S. Të bashkangjitur e keni edhe fleyerin që ju lus ta publikoni në portalet tuaja.
Falemnderit

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test