Na ndiqni

Xhudo

Cena apo ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 15:52
Anton Cena

Xhudisti veteran Anton Cena, është në Kampionatin Evropian të xhudos për veteranë në Glasgow, ku sërish do të marrë pjesë si përfaqësues i Policisë së Kosovës duke pretenduar për të 4 herë titullin e Kampionit Evropian.

Ky është ambasadori më i mirë që ka Policia e Kosovës dhe shteti ynë. Cena mëton të tregoi vlerat e tij në këtë garë interesante.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test