Na ndiqni

Xhudo

Majlinda fillon përgatitjet

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 14:25
Majlinda fillon përgatitjet

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, ka filluar përgatitjet për Lojërat Mesdhetare. “Përgatitjet përfundimtare për Lojëra Mesdhetare sot filluan në  Poreç të Kroacisë! Kampionja Olimpike tani më ka filluar stërvitjet serioze dhe besoj që në korrik do i bashkohet ekipit drejt Lojërave Olimpike! Pos Majlindës në Poreç po marrin pjesë i gjithë ekipi Olimpik me Kampionen Evropiane Norën e Nënkampionen Evropiane Disin (Distria Krasniqi)!”, ka thënë Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test