Na ndiqni

Xhudo

Kalle Anton kalle, ja kush i vjen nga 1200 kilometra largësi!

Më: 31 maj 2018 Në ora: 14:25
Anton Cena me shoqëri

Xhudisti veteran, Anton Cena, ndryshe trajner i klubit të Policit Prishtinës dhe Studentit, si gjithmonë njihet me befasi dhe për një jetë moderne të tij. as mosha 55-vjeçare nuk e ndalë nga aktivitetet e tija, muskuloz dhe shumë i fortë. “Posa dola nga uji më i ftuar të gjitha shoqet dhe shokët në ditëlindjen time të 55-të.

Një falënderim i veçantë shkon për shoqet e mia qe kanë ardhur 1200 km prej Sllovakisë për të më uruar!

Të gjithë jeni të mirë se ardhur në Palestrën time”, shkruan Cena. Kalle Anton kalle.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test