Na ndiqni

Xhudo

Trajneri i Majlindës befason me disa pyetje!

Më: 22 maj 2018 Në ora: 18:28
Distria Krasniqi

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës në xhudo, ka një pyetje për ata që dinë ta japin saktë. “Distria Krasniqi Nënkampione Evropiane për të rritur 2018! Disi ka edhe titullin e Kampiones Botërore U21.

Sa medalje Elitare i ka Kosova në Sporte Olimpike dhe sa Sportist Elitar gjithsej!? Medalje Elitare janë medaljet e fituara në Sportet Olimpike në Kampionate Evropiane, Botërore dhe Lojëra Olimpike?

Po flasim pas Çlirimit.  Kush përgjigjet i pari ka Shpërblim”, shkruan Kuka, ndryshe trajneri i kampiones olimpike Majlinda Kelmendit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test