Na ndiqni

Xhudo

Driton Kuka uron Majlinda Kelmendin për ditëlindjen e saj

Më: 9 maj 2018 Në ora: 10:29
Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, sot feston ditëlindjen e saj së 27-të.

Është trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Driton Kuka,përmes një postimi në Facebook  ka uruar Kelmendin, nxënësen e tij në këtë ditë, duke u ndjerë krenarë me të dhe sukseset e saj.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test