Na ndiqni

Xhudo

Trajneri i xhudos: Pas 5 orë kërkimesh për policët e zhdukur

Më: 3 maj 2018 Në ora: 10:56
Trajneri i xhudos: Pas 5 orë kërkimesh për policët e zhdukur

Trajneri i klubit të xhudos Polici nga Prishtina dhe Studenti, Anton Cena, ndryshe është xhudist veteran, është i shqetësuar për fatin e kolegëve, dy policët që janë të zhdukur nga fundjava e kaluar.

Cena është Shef i Njësisë së Taktikave Mbrojtëse dhe Aftësimit Fizik të policisë së Kosovës, sot ka postuar një shkrim në facebokun e tij: “Pas 5 orë kërkimesh pak pushim në mes të lumit! Instruktorit tim të zhytjes Ismajl Kosumit, Besart Kosumit dhe grupit ju urojmë kërkim të mbarë e do Zoti i gjejnë të zhdukurit!”.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test