Na ndiqni

Xhudo

Sportisti i Kosovës i zhytur në uji, në kërkim të kolegëve

Më: 1 maj 2018 Në ora: 13:47
Sportisti i Kosovës i zhytur në uji, në kërkim të kolegëve

Anton Cena, trajner i klubit të xhudos Polici nga Prishtina dhe Studenti, njëherësh edhe Shef i Njësisë së Taktikave Mbrojtëse dhe Aftësimit Fizik të policisë së Kosovës, ka postuar një foto, duke shkruar se është në kërkim të policëve të zhdukur.

“Edhe unë po i bashkohem klubit të zhytjes Prishtina në kërkim të 2 Kolegëve të Policisë së Kosovës të zhdukur në lumin e Hanit të Elezit. Ankthi do të kalon me gjetjen e tyre. Do Zoti ta kemi atë fat me i gjetur!”, shkruan Cena.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test