Na ndiqni

Xhudo

Loriana Kuka kualifikohet në çerekfinale

Më: 28 prill 2018 Në ora: 12:28
Loriana Kuka

Loriana Kuka e ka nisur në mënyrën më të mirë Kampionatin Evropian Tel Aviv 2018. Xhudistja jonë mundi Klara Apotekar të Sllovenisë, në kategorinë -78 kilogramë.

Nisje mjaftë e mirë e Lorianës dhe tani në çerekfinale e pret përballja me francezen, Audrey Tcheumeo.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test