Na ndiqni

Xhudo

Veseli: Gjakova dhe Krasniqi e nderuan edhe një herë shtetin e tyre

Nga: Mediat Shqiptare Më: 26 prill 2018 Në ora: 22:54
Nora Gjakova pas shpalljes si kampione

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka komentuar fitoret e dy xhudistëve  Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi.

Veseli ka shkruar Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi e nderuan edhe një herë shtetin e tyre.

Postimi i plotë:

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi e nderuan edhe një herë shtetin e tyre, flamurin e Kosovës. Vajzat tona u shpallën kampione dhe nënkampione të Evropës, për të treguar sërish potencialin e madh në sport. Përherë krenarë me sportistët tanë dhe përherë pranë tyre.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test