Na ndiqni

Volejboll

Luboteni U-16 më i miri

Më: 14 maj 2018 Në ora: 12:29
Luboteni U-16

Në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sporteve në Prishtinë është mbajtur faza finale e garave për meshkuj U-16, ku ekipi i Lubotenit nga Ferizaj është shpallur Kampion i Kosovës për vitin 2017/18 në volejboll.

Në luftë për titull ishin edhe Prishtina dhe Theranda, të cilat u renditen ne vendin e dytë respektivisht të tretë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test