Na ndiqni

Vlora

Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 17:11
Vlorë

Moti i përkeqësuar me erë të fuqishme dhe deti me dallgë deri në 7 ballë ka bërë që të pezullohet lundrimi detar.

Trageti i linjës Vlorë-Brindisi nuk është nisur për shkak të erërave të fuqishme.

Sipas parashikime, në orët e mbrëmjes fuqia e erës do të shtohet dhe lëvizja në det do të jetë e rrezikshme për mjetet lundruese.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test