Na ndiqni

Vlora

Tritoli trondit Vlorën, shpërthim në katin e 4 të një pallati

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Shpërthim tritoli në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës rreth orës 3.

Ngjarja është shenuar në lagjen Isa Boletini.

Dhe nga burme plicore mesohet se ka vetëm dëme meteriale.

Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test