Na ndiqni

Vlora

Stuhia rrëzon shtyllat në Vlorë, disa zona pa energji elektrike

Nga: noa Më: 27 gusht 2018 Në ora: 19:27
Stuhia rrëzon shtyllat në Vlorë

Vendi u përfshi sot nga një mot i keq me reshje intensive që në disa zona u shoqërua edhe me stuhi të fuqishme.

Vlora ishte një prej zonave ku ka pasur erëra të fuqishme gjatë ditës.

Moti i keq ka sjellë pasoja në rrjetin elektrike.

Disa shtylla elektrike në Vlorë janë rrëzuar duke sjellë për pasojë kufizime energjie.

OSHEE bën me dije se grupet e riparimit të avarive ndodhen në terren dhe në zonat ku ka probleme shumë shpejt do rikthehet energjia.

Image
Image
noa
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test