Na ndiqni

Vlora

Tërmet në Vlorë

Më: 19 maj 2018 Në ora: 21:35
Foto ilustrim

Lëkundje sizmike janë ndjerë ditën e sotme në zonën e Vlorës.

Siç bëhet me dije, tërmeti ka qenë me magnitugë 4.5, ndërsa deri tani nuk raportohet për persona të lënduar apo dëme materiale.

Sipas IGJEUM: Epiqendra ishte në fshatin Vërnik, 31 km në veriperrëndim të Vlorës dhe 21 km në Jugperëndim të Dhërmiut.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test