Na ndiqni

Vlora

Lëkundet Vlora, tërmeti 4 ballë në afërsi të Himarës

Nga: top channel Më: 14 maj 2018 Në ora: 14:15
Ilustrim

Sipas EMSC, Qendrës Europiane Mesdhetare të Sizmologjisë, paraditen e të hënës janë shënuar lëkundje toke me magnitudë 4, në afërsi të Himarës.

EMSC bën të ditur se lëkundjet janë ndodhur 20 km në veri të Himarës, dhe 30 km në verilindje të Vlorës. Epiqendra ka një thellësi prej 2 km. Tërmeti ka ndodhur rreth orës 10:56 të paradites.

Image
top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test