Na ndiqni
  • Haradinaj konferencë pas mbledhjes së Qeverisë (Drejtpërdrejt)

    Kryeministri Ramush Haradinaj mban konferencë për media pas mbledhjes së qeverisë, e cila u mbajt nga ora 09:00.

    Në këtë mbledhje qeveria emëroi dy anëtarë të rinj të Bordit të Ndërmarrjes Publike Ibër Lepenc,  Ejup Visokën dhe Mehmet Ballazhin.

     

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test