Na ndiqni

Video Shqipëri

I ftohti siberian shkakton probleme në Juglindje, në Dardhë 20 cm borë

Më: 26 shkurt 2018 Në ora: 08:31

I ftohti i dimrit dhe reshjet e mëdha në Shqipëri kanë shkaktuar sërish dëme. Kësaj radhe kanë shkaktuar probleme në pjesën Juglindore në Dardhë ku ka rënë bora deri në 20 centimetra.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test