Na ndiqni

Ushqime

Niseni mëgjesin me tërshërë

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 08:50
Tërshërë

Tërshërat janë një mëngjes i thjeshtë dhe i balancuar.

Një gotë e përgatitur e tërshërave përmban 150 kalori, katër gramë fibra dhe gjashtë gramë proteina.

Që të keni më shumë proteina mund t’i kombinoni me pemë të ndryshme apo edhe përbërës të tjerë.

Ushqimet që mund t’i shtoni

Banane

Badema

Arra

Gjalpë kikiriku

Rrush të thatë

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test