Na ndiqni

Tirana

Tërmet i fuqishëm shkund veriun e vendit, lëkundjet ndihen dhe në Tiranë

Nga: Panorama Më: 4 janar 2018 Në ora: 12:12
Ilustrim

Një tërmet i fuqishëm ka rënë në veri të Shqipërisë para pak minutash, lëkundje të cilat janë ndjerë dhe në kryeqytet.

Mësohet se forca e tërmetit ka qenë 4.9 ballë e shkallës rihter.

Në një raportim të fundit mësohet se lëkundje tërmeti janë ndjerë edhe në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Mjafton të hapësh rrjetet sociale për të kuptuar frikën në rradhët e qytetarëve.

Panorama
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test