Na ndiqni

Tirana

Policia e Tiranës: Kujdes ku parkoni!

Nga: top channel Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 13:21
Tiranë

Të duket vetja i rëndësishëm apo i “paprekshëm”, që parkon duke mos respektuar sinjalistikën rrugore?

Të jeni të qartë dhe të ndërgjegjshëm se mjafton një denoncim në aplikacionin “Komisariati Dixhital” dhe Policia e Shtetit është aty për të ndëshkuar shkelësit!

Ky është mesazhi i Policisë së Tiranës në Facebook për ata që parkojnë në vende të gabuara dhe duke u bërë thirrje qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm.

Image
Image
top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test