Na ndiqni

Tirana

Ja lagjet e Tiranës që nuk do kenë sot energji elektrike

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 07:13
Foto ilustrim

Ditën e sotme disa prej lagjeve të Tiranës, nuk do të kenë energji elektrike, për shkak të punimeve që do të bëhen në nënstacionin e ‘Uzinës Traktori’.

OSHEE njofton se prej orës 9:00 deri në orën 13:00 do të mbesin pa energji elektrike Kodra e Priftit dhe Shkoza pjesërisht.

Njoftimi i OSHEE:

Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin “Uzina Traktori”, në datën 12 Nëntor do të stakohet energjia në këtë nstacion nga ora 09:00-13:00.

Pa energji do të mbesin Kodra e Priftit, Shkozë pjesërisht.

Syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test