Na ndiqni

Tirana

Lule shumëngjyrëshe te busti i Papa Gjon Pali 2

Nga: Mediat Shqiptare Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 10:22
Lule shumëngjyrëshe te busti i Papa Gjon Pali 2

Bashkia Tiranë vazhdon të dekoroje më lule lulishtet e kryeqyteti dhe sot janë shtuar lule te sheshi Papa Gjon Pali 2.

“Që Tirana mbahet për ditët me diell, ajo dihet tashmë, por kësaj liste po i shtohen edhe lulet. Mbollëm lule shumëngjyrëshe te Papa Gjon Pali 2″.

Punonjësit e Bashkisë Tiranë sot në mëngjes kanë vazhduar punën për mbjelljen e luleve te busti i  Papa Gjon Pali 2 si një dekor vjeshte pranë bustit të shenjtë.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test