Na ndiqni

Tirana

Tmerr në Tiranë, familjarët gjejnë 39 vjeçarin të varur me litar

Më: 12 maj 2018 Në ora: 18:44
Ilustrim

Një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi në Tiranë, një 39-vjeçar është gjetur i varur nga banesë.

Mësohet se ngjarja u shënua në rrugën “Ali Begeja”, mes “Rrugës së Dibrës” dhe “Pazarit të Ri”.

Familjarët e viktimës e gjetën 39 vjeçarin me inicialet E.T., të pajetë.

“Më datë 11.05.2018, në rrugën ‘Ali Begeja’, në banesë, është vetëvarur shtetasi E.T., 39 vjeç.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim”, njofton policia.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test