Na ndiqni

Tetova

Skandaloze, shikoni se si Policia e Tetovës i thyen rregullat e komunikacionit

Më: 22 prill 2018 Në ora: 21:51
Vetura e Policise

Në vend që të jenë shembull në komunikacion, ata në të shumtën e rasteve janë shkelës të rregullave, edhe ate në raste shumë të rënda dhe flagrante, që në rast se këtë do ta bënte një qytetar i zakonshëm, do të përballej me gjoba të larta dhe konfiskim të patent shoferit.

Këto pamje janë në Tetovë, ku policia në mënyrë skandaloze shkelë rregullat e komunikacionit.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test