Na ndiqni

Teknologji

Black Friday, Tjeter Nivel 49.90€ në vit

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 11:09
Art Motion

Art Motion asnjëherë më lirë. Për Black Friday vjen me ofertën e ëndrrave. Abonohu për vetëm 49.90€ në vit, që i bije rreth 4€ në muaj.

Bëhu pjesë e platformës më të pasur dhe atraktive në treg, mbi 150 HD kanale televizive, deri ne 20 Mbps internet dhe duke mos lënë anash edhe programet për dashamirët e sportit.

Kape momentin, oferta vlen vetëm me 23 dhe 24 Nëntor.

Me Art Motion, Black Friday gjethqysh ta qet!

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test