Na ndiqni

Struga

Gjashtë kompani, si dhe komunat e Ohrit dhe Strugës prezantohen në Panairin e Turizmit në Tiranë

Më: 5 prill 2018 Në ora: 09:27
Tiranë

Gjashtë kompani të ndryshme të Maqedonisë, të sferës së hitelierisë, nesër dhe pasnesër marrin pjesë në Panairin e Turizmit në Tiranë.

Panairi është i karakterit të mbyllur, pra vetëm për takime me sektorin privat, por jo edhe për vizitorë.

Kjo është hera e dytë e pjesëmarrjes së Maqedonisë, ndërsa për herë të parë marrin pjesë edhe komunat e Ohrit dhe Strugës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test