Na ndiqni
Aktuale
Video

Garat tradicionale me biçikleta (Drejtpërdrejt)

Kolegji i Shkencave të Aplikuara Teknike "Tempulli" dhe Asociacioni Kosovar i Motorizimit për herë të gjashtë...

Konferenca e Federatës së Futbollit të Kosovës (Drejtpërdrejt)

Federata e Futbollit të Kosovës po mban konferencë për media.

Federata e Karatesë konferencë të jashtëzakonshme(Drejtpërdrejt)

Federata e Karatesë së Kosovës mban konferencë të jashtëzakonshme pas mos lejimit të hyrjes në shtetin e...

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test