Na ndiqni

Sport Plus

Skënderbeu mbërrin në Beograd

Nga: Panorama Më: 1 nëntor 2017 Në ora: 14:41
Pamje nga ekipi i Skënderbeut

Skuadra e Skënderbeut ka mbërritur ditën e sotme në orën 6 të mëngjesit në Beograd,për tu përballau të enjten me skuadrën e Partizanit të Beogradit në takimin e vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Europës.

Skuadra korçare dhe delegacioni i mbërritur nga Shqipëria kanë qënë të shoqëruar nga një numër i madh makinash policie të cilat i kanë shoqëruar deri në hotel.

Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test