Na ndiqni

Sociale

Rrëfimi i Elbasanit për masakrën ku u vra babai i tij, ndërsa ai qëndroj në mes trupave të vdekur

Nga: Mediat shqiptare Më: 15 maj 2018 Në ora: 09:37
Elbasani

Elbasani trembëdhjetë vjeçar nga fshati Gllanasellë e Drenasit mbijetojë nga masakra ku u vra babai i tij dhe shtatë burra të tjerë, duke qëndruar mes trupave të vdekur.

Ai në një rrëfim rrënçethës tregon në detaje për atë që ndodhi në kohën e luftës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test