Na ndiqni

Skijim

Humbin jetën tre skitarë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 18:44
Ilustrim

Tre skitarë, të cilët rezultonin të zhdukur të mërkurën në mbrëmje në qendrën e skive në Cauterets (Pirenej), u gjetën sot të vdekur poshtë një orteku dëbore, bëhet e ditur nga prefektura.

“Orteku i regjistruar të mërkurën në mbrëmje, në zonën jashtë pistës së skive, ishte shkaktari i aksidentit tragjik ‘, saktësoi prefektuara në një deklaratë.

Dy  burra rreth moshës 38 vjeç dhe një i tretë 29 janë viktimat me origjinë nga Bordoja dhe Poitier.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test