Na ndiqni

Shqipëria

Vasili, Ramës: Pazarxhi dhe antishqiptar

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 15:20
Petrit Vasili

Kreu i deputetëve të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ndaj komenteve të sotme të Kryeministrit Rama në mbledhjen e dy qeverive në Pejë.

Vasili e cilësoi Ramën si pazarxhi që po bën pazarin e rradhës.

“Menuja e pazarit, nëse është sorrosiane apo nga lindja e errët,s’ka asnjë rëndësi”, shkruan Vasili, dhe është gjithmonë antishqiptar.

Ja postimi i tij i plotë

Pazarxhi dhe kaq.

Thone disa qe kryeministri po ben si nacionalist,ca te tjere thone po ben si serbomadh,ca tjere akoma se eshte i gatshem te ndahet Kosova copa copa ,ca edhe me tjere sikur ju hapen brinjet per Kosoven.

Jo mor jo s'eshte asnjera.

Eshte vetem pazarxhi dhe ben pazarin e radhes.

Menuja e pazarit ne se eshte sorrosiste apo eshte nga lindja e erret s'ka asnje rendesi.

Eshte thjesht pazarxhi.....uh se harrova....dhe gjithmone eshte antishqiptar.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test