Na ndiqni

Shqipëria

Himarë, mbytet veliera nga moti i keq

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 12:36
Himarë, mbytet veliera nga moti i keq

Një velierë është mbytur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në Himarë.

Veliera, që ishte ankoruar që në sezonin e verës, nga erërat e forta është fundosur në ujë.

Veliera ndodhej e ankoruar në Portin e Himarës dhe shërbente për udhëtime gjatë sezonit veror.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test