Na ndiqni

Shqipëria

Ironia e Spahiut: Taksa në Rrugën e Kombit, arritja e vetme e mbledhjeve të qeverive

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:21
Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu ka reaguar ndaj mbledhjes së përbashkët të dy qeverive, Shqipërisë dhe Kosovës, që po zhvillohet në Pejë.

Në një koment të shkurtër në facebook, Spahiu shkruan me ironi se kjo është mbledhja e disatë mes qeverive të Tiranës dhe Prishtinës por arritja e vetme konkrete e tyre është vendosja e taksës në Rrugën e Kombit.

Ja komenti i Përparim Spahiut në rrjetet sociale

“Mbledhja e disatë mes dy qeverive ku e vetmja arritje është Taksa në Rrugën e Kombit!”

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test