Na ndiqni

Shqipëria

Basha: Ja si Rama gënjen dhe mohon dhe veten për të vjedhur 40 milionë euro

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 10:48
Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar një video në Facebook.

Video tregon një deklaratë të Edi Ramës në vitin 2013.

“Shtëpitë e ndërtuara pa leje nuk do të prishen edhe sikur Enver Hoxha të ngjallet”, thonte Rama.

Por sot, thekson shefi i opozitës Basha, “për të siguruar vjedhjen 40 milionë eurove, Edi Rama mohon dhe vetveten”.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test