Na ndiqni

Shqipëria

Tërmeti trondit Shqipërinë, ja ku e kishte epiqendrën

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 15:04
Ilustrim

Një tjetër tërmet ka rënë në Shqipëri duke tronditur disa zona të vendit. IGJEUM raporton se tërmeti e kishte epiqendrën në Elbasan.

 Ky tërmet ka rënë rreth orës 01:33 minuta, 6 kilometra në perëndim të qytetit të Elbasanit. Magnituda e regjistruar është 2.5 ballë, me thellësi 11 kilometra si dhe nuk ka raportime për dëme.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test