Na ndiqni

Shqipëria

KQZ mandaton Spartak Brahon në vend të Saimir Tahirit

Më: 11 maj 2018 Në ora: 13:16
KQZ

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka dhënë Spartak Brahos, mandatin e deputetin i cili u la nga Saimir Tahiri. 

Spartak Braho është pjesë e listës shumëemërore të Partisë Socialiste në zgjedhjet parlamentare të vitit 2017

Braho mandatin e kaluar hyri si deputet nga lista e PS dhe u bë pjesë e grupit të LSI. Por në zgjedhjet e 2017 ishte në listën shumëemërore të PS-së në qarkun e Tiranës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test