Na ndiqni

Shqipëria

Ja si është gjendja e Luan Hajdaragës. Jua tregon deputeti i LSI

Nga: syri Më: 8 maj 2018 Në ora: 16:32
Luan Hajdaragaga

Përmes një postimi në ‘Facebook’ deputeti i LSI, Flamur Çelaj ka vizituar në spital ish-ministrin e Mbrojtjes dhe ish deputetin e PS-se,a Luan Hajdaraga

Flamur Çelaj thotë se ai është mirë dhe së shpejti pritet të kthehet në Shqipëri për të kontribuuar.

Luan Hajdaraga, ish-ministër i Mbrojtjes dhe ish-deputet e nënkryetar i Partisë Socialiste për shumë vite, u shtrua me urgjence ne spital, pasi pësoi hemorragji masive në tru, teksa kthehej nga Struga ku kishte shkuar për të dhënë mësim në universitetin e Tetovës.

syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test