Na ndiqni

Shqipëria

Rikthehet në parlament Saimir Tahiri me fjalimin e parë si deputet i pavarur

Nga: syri Më: 12 prill 2018 Në ora: 10:35
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri shfaqet sot në Kuvend pas një mungese të gjatë. Ai do të mbajë një fjalim si deputet i pavarur, pas përjashtimit nga Grupi parlamentar i Partisë Socialiste dhe të gjitha strukturat e PS.

syri
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test