Na ndiqni

Shqipëria

Roma eliminon Barcelonën, ja reagimi i deputetit nga PS

Më: 10 prill 2018 Në ora: 23:19
Roma

Roma bëri përmbysjen e madhe duke eliminuar Barcelona nga çerekfinalet e Ligës së Kampioneve.

Kryeqytetasit e Italisë shënuan 3 gola duke përmbysur rezultatin 1 – 4 të ndeshjes së parë.

Deputeti i PS-së, Erjon Braçe shkruan se Roma e meritoi fitoren dhe se Barcelona ishte komplet jashtë loje.

“E stermeritoi Roma! Besim gladiatoresh!

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test