Na ndiqni

Shqipëria

Tërmet i fortë në Gjirokastër

Nga: Shekulli Më: 8 prill 2018 Në ora: 20:59
Ilustrim

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në Gjirokastër. Lëkundjet e tërmetit kanë qenë të forta, duke shkaktuar panik tek banorët.

Epiqendra e tërmetit ishte në Greqi dhe magnituda ishte 3.7 ballë. Nuk raportohet për dëme të mëdha materiale dhe as në njerëz.

Shekulli
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test