Na ndiqni

Shqipëria

Sherr me të fejuarin, i jep fund jetës 20-vjeçarja. Prindërit thonë se

Më: 8 mars 2018 Në ora: 13:33
Ilustrim

I jep fund jetes pas sherrit me te fejuarin. Ngjarja e rende ka ndodhur ne nje fshat ne Korçe, ku 20 vjecarja Erisa Veis eshte vetehelmuar me fostoksine, pas nje debati qe kishte pasur me te fejuarin dhe ka gjetur vdekjen e menjehershme.

Gazetarja e “Panorama” ben me dije se ngjarja eshte shenuar ne fshatin Zvirine. Sipas policise, 20 vjecarja Erisa Veis eshte gjetur e pajete ne banesen e saj.

“Familjaret ne deklarimet e para kane pohuar se vajza ka qene ne gjendje depresioni kohet e fundit. Shkak kane qene edhe grindjet e shpeshta me te fejuarin e saj”- thone burimet. Nderkohe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test