Na ndiqni

Shqipëria

Kujdes! Ja ç’po ndodh në autostradën e Kombit

Nga: syri Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 16:19
Autostradën e Kombit

Situata duket se rëndë në Rrugën e Kombit. Reshjet dëborës kanë sjellë edhe problemet e para.

Siç edhe mund ta shikoni në videon e mëposhtme, një trajler ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në kanal.

Mësohet se nuk ka pasur të plagosur, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Por aksidente ka pasur edhe në zona të tjerë të Rrugës së Kombit, kryesish rrëshqitje të makinave në dëborë.

Reshjet e dëborës dhe mjegulla kanë sjellë probleme në qarkullim gjatë ditës së sotme në Rrugën e Kombit.

syri
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test