Na ndiqni

Shqipëria

Tërmet i fuqishëm trondit Malin e Zi dhe Shqipërinë, ja ku ka qenë epiqendra

Nga: panorama Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 17:50
Tërmet i fuqishëm trondit Malin e Zi

Një tërmet 4.1 ballë goditi Malin e Zi sot rreth orës 14:05, me epiqendër 8 kiloemtra në veri të Plavës. Tërmeti ka qenë i shkallës Rihter dhe ra në një thellësi prej 9 kilometra, sipas Institutit Sizmiologjik të Malit të Zi.

Një tërmet 4.1 ballë goditi Malin e Zi sot rreth orës 14:05, me epiqendër 8 kiloemtra në veri të Plavës. Tërmeti ka qenë i shkallës Rihter dhe ra në një thellësi prej 9 kilometra, sipas Institutit Sizmiologjik të Malit të Zi.

Image
panorma
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test