Na ndiqni
Aktuale
Video

Midhjet e Sarandës me salmonelë, ujrat e zeza derdhen në det

Që prej 2017 ujërat e zeza të Sarandës derdhen në det. Problemi kryesor mbetet tubacioni i impianitit të...

Reforma zgjedhore në countdown, Borchardt: Përfundojeni brenda korrikut

Komisioni i reformës zgjedhore organizoi mbledhjen e parë në formën e një workshopi ku u diskutua për problematikat...

I ftohti siberian shkakton probleme në Juglindje, në Dardhë 20 cm borë

I ftohti i dimrit dhe reshjet e mëdha në Shqipëri kanë shkaktuar sërish dëme. Kësaj radhe kanë shkaktuar...

Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test