Na ndiqni

Showbiz

Agim Veliut i bëjnë surprizë pas fitores si kryetar i Podujevës

Nga: Arbresh Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 12:54
Surpriza nga koleget

Stafi i komunës së Podujevës ia ka bërë më të ëmbël fitoren kryetarit të Podujevës, Agim Veliu.

Në fillim të ditës së sotme, Veliu është befasuar me një torte që specifikonte punën e re në katër vitet e ardhshme.

Torta me simbolin e LDK-së dhe flamurin e Dardanisë sigurisht që është përcjellur me buzëqeshje, natyrisht edhe me selfie.

Image
Image
Arbresh
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test