Na ndiqni

Shkupi

Vidhet një veturë në Shkup

Nga: mediatshqiptare Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 18:21
Foto ilustrim

Disa persona i janë ia kanë vjedhur veturën për derisa ai ishte në shitore në sheshin “Aradhat partizane” në Shkup.

V.N. (34) nga Shkupi sot ka paraqitur në polici se dje rreth orës 01:00 pas mesnatës dy persona burra ia kanë vjedhur veturën e markës “Ford Kuga” me targa të Shkupit.

Vjedhësit e kanë shfrytëzuar pakujdesin e V.N. i cili e ka lënë veturën të punojë dhe ka shkuar për të blerë në shitore.

Policia ka marr masat për zbulimin e personave dhe gjetjen e veturës.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test