Na ndiqni

Shkupi

Aksion i madh policor në Çair të Shkupit

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 23:22
Aksion i madh policor në Çair të Shkupit

Aksion i madh policor po zhvillohet në Çair të shkupit

Siç raporton AlsatM, policia i ka zbrazur rrugët e Çairit nga makinat që ndodheshin të parkuara nëpër rrugë dhe po pengonin që të zhvillohet trafiku i rregullt.

Alsat mëson se policia ka pastruar të gjitha rrugët nga makinat e parkuara gabimisht dhe të njejtat po gjobiten për çdo pa rregullësi.

Siç mund ta shihni në fotografitë ekskluzive rrugët e Çairit janë nga të dyja anët të zbrazura nga makinat që pengonin të zhvillohet trafiku nëpër këtë zonë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test