Na ndiqni

Shkupi

Zjarr në qendër të Shkupit

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 16:37
Shkup

Zjarr në pjesën qendrore në Shkup, në afërsi të qendrës tregtare “Ramstore” dhe kompleksit klinik “Nëna Terezë".

Ende nuk dihen arsyet për nxitjen e zjarrit. Më shumë informacione pritet gjatë ditës së sotme.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test